Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 10 » Майстер-клас на тему "ЗМI: iнструкцiя з користування або Що таке медiа-грамотнiсть i чи потрiбна вона нам?"
17:24
Майстер-клас на тему "ЗМI: iнструкцiя з користування або Що таке медiа-грамотнiсть i чи потрiбна вона нам?"
14 лютого в обласному прес-клубi вiдбудеться майстер-клас на тему "ЗМI: iнструкцiя з користування або Що таке медiа-грамотнiсть i чи потрiбна вона нам?"

Чи знаємо ми, що ще 1959 року знаменитий Маршал Маклюен розробив програму медiа-освiти для учнiв одинадцятих класiв мiста Торонто? А в Росiї та Українi медiа-освiта зародилася ще у двадцятих роках минулого столiття? То що ж таке медiа-освiта? Для кого вона потрiбна? Досi вважалося переважно - виключно для тих, хто споживає продукцiю медiа, аби умiти критично мислити i розумiти, коли нас iнформують, а коли манiпулюють нами. Нинi вважають, що медiа-грамотностi бракує i самим журналiстам.

То як правильно користуватися медiа, розрiзняти безстороннiй матерiал i "джинсу", технологiї i реальнiсть? Про це йтиме розмова на майстер-класi для молодих журналiстiв, учасникiв громадських органiзацiй, студентiв. Медiа-експерти прес-клубу Володимир Садiвничий, кандидат наук iз соцiальних комунiкацiй, докторант Iнституту журналiстики Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка; Алла Ярова, кандидат фiлологiчних наук, проректор Української академiї банкiвської справи та Алла Федорина, власний кореспондент газети "Україна молода", голова СОГО "Сумський прес-клуб", викладач кафедри журналiстики i фiлологiї СумДУ спробують дати учасникам "iнструкцiю" з користування медiа - аби "вживали" i не зашкодили собi та iншим.

Просимо бажаючих акредитуватися до 10:00 четверга (13 лютого) за адресою sumpk@ukr.net або afedoryna@ukr.net . У заявцi слiд вказати 1) прiзвище, iм'я; 2) мiсце роботи чи навчання; курс, посаду; 3) свої контакти - телефон i електронну адресу.

Майстер-клас вiдбудеться 14 лютого, у п'ятницю, у прес-залi обласного прес-клубу -  м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 14:00. Тривалiсть - 3 години, включаючи кави-паузи.
Категорія: Анонси | Переглядів: 188 | | Теги: Володимир Садiвничий, Алла Федорина, Алла Ярова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: