Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 11 » Волонтери - завжди вчасно: для дiтей, i для лiтнiх
17:20
Волонтери - завжди вчасно: для дiтей, i для лiтнiх
13 лютого в обласному прес-клубi вiдбудеться прес-конференцiя "Волонтери - завжди вчасно: для дiтей, i для лiтнiх. Презентацiя проектiв "Волонтерство заради змiн" СМГО "Центр європейських iнiцiатив" i "Досвiд задля пiклування: волонтерська програма для пенсiонерiв" СОГО "Центр пiдтримки i розвитку родини "Калинове гроно".

Не iснує поняття "невчасно", коли мова йде про добрi справи. Два проекти представлять громадськi органiзацiї та їх волонтери з рiзних країн свiту.

За одним, що стартує цього тижня, волонтери з Францiї, Iталiї та Польщi протягом двох мiсяцiв будуть працювати у командi з мiсцевими волонтерами i разом розгорнуть соцiальну кампанiю зi збирання допомоги для Косiвщинського СЗОШ-iнтернату для дiтей з проблемами слуху.

За другим - активних пенсiонерiв, якi не хочуть вести замкнутий спосiб життя, навчать, як бути волонтерами i таким чином зруйнують iснуючий в Українi стереотип, що волонтерами можуть бути лише молодi.

Розповiдаючи про це, iз журналiстами спiлкуватимуться Анастасiя Мазур - координатор волонтерських проектiв СМГО "Центр європейських iнiцiатив", Юрiй Шевченко - директор КЗСОР Косiвщинська СЗОШ-iнтернат, Ешлi Вiкман - волонтер Корпусу Миру США та СОГО "Калинове гроно", а також мiсцевi та iноземнi волонтери.

До участi запрошуємо всi ЗМI.

Засiдання вiдбудеться 13 лютого, у четвер, у прес-залi обласного прес-клубу -  м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12:00.
Категорія: Анонси | Переглядів: 254 | | Теги: Ешлi Вiкман, Центр європейських iнiцiатив, Анастасiя Мазур, Калинове гроно, Юрiй Шевченко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: