Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 24 » Бухгалтер! Кращий наш бухгалтер! Представлення конкурсу "Кращий бухгалтер України-2014"
13:38
Бухгалтер! Кращий наш бухгалтер! Представлення конкурсу "Кращий бухгалтер України-2014"

25 червня в обласному прес-клубі відбудеться прес-конференція "Бухгалтер! Кращий наш бухгалтер! Представлення конкурсу "Кращий бухгалтер України-2014".

В Україні до революції 1917 року бухгалтер міг суттєво впливати на справи компанії. За роки радянської влади він поступово втратив свою провідну роль. Бухгалтерський облік практично не впливав на економіку підприємства. Це ставлення перейшло і у наш час. Скажімо, згідно з дослідженнями, лише 10% власників/директорів чекають від бухгалтера стратегічних рекомендацій щодо використання ресурсів компанії. Натомість опитування засвідчує: головний бухгалтер вимоги податкових органів виконує на 100%, а вимоги власника/директора - на 50%.

Про ці та інші цікаві факти, а також про умови конкурсу з журналістами говоритимуть голова обласного осередку ВГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб" Олена Грудіна та сертифікований аудитор, судовий експерт Міністерства юстиції України, член спілок аудиторів України та експертів України, автор періодичних бухгалтерських видань Анна Клевцова.

Організатори конкурсу "Кращий бухгалтер-2014" вірять: повертаючи бухгалтерові його статус, вони допомагають не лише компаніям, а й економіці України в цілому.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 25 червня, у середу, у прес-залі обласного прес-клубу - м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 14:00.


 

Категорія: Анонси | Переглядів: 409 | | Теги: Олена Грудіна, Анна Клевцова, Всеукраїнський бухгалтерський клуб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: