Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Вересень » 9 » Історія грошей та розвиток банківської справи на Сумщині
17:23
Історія грошей та розвиток банківської справи на Сумщині
10 вересня обласний прес-клуб запрошує вас на виїзне засідання за темою «Історія грошей та розвиток банківської справи на Сумщині».

Певно, далеко не кожний сум᾽янин знає, що у нашому місті є музей грошей. Власне, офіційна назва його інша - Музей історії розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей. Нещодавно експозиція музею збагатилася новими експонатами. Окрім того, побачила світ книга «Розвиток банківської справи на Сумщині (середина XIX – поч. XX ст.)». Автор монографії та засновник і завідувач музею Сергій Тихенко, к.е.н, доцент, науковий співробітник науково-дослідного центру ДВНЗ «УАБС НБУ» запрошує журналістів на бліц-екскурсію унікальним музеєм, а також на презентацію нової книги.

З журналістами також спілкуватимуться Галина Корогод, к.і н, доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ і Олександр Кисельов, член Національної Спілки краєзнавців України, завідуючий Народним музеєм ремесел та побуту Слобожанщини.

Пропонуємо таку програму роботи:
13:50 – збір журналістів;
14:00-14:15 - перегляд експозиції музею;
14:15-14:20 - п'ять хвилин на самостійний перегляд та зйомку;
14:20-14:45 - презентація книги.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 10 вересня, у вівторок, у приміщенні Української академії банківської справи. Збір у вестибулі корпусу №2 (напроти Інституту металофізики, колишнє приміщення аграрного інституту) о 13:50.

Початок о 14:00.
Категорія: Анонси | Переглядів: 294 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: