Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 12 » Маніпулятивні технології ЗМІ як знаряддя в інформаційній війні
12:27
Маніпулятивні технології ЗМІ як знаряддя в інформаційній війні

12 червня в обласному прес-клубі відбудеться засідання профі-студії за темою «Ми – проти себе? Маніпулятивні технології ЗМІ як знаряддя в інформаційній війні проти України».

Професійна дискусія за участі всіх зацікавлених пропонує визначитися: чи є дрібниці у діяльності ЗМІ та журналістів – у тому числі місцевих ЗМІ, коли мова йде про інформаційну безпеку держави? Чи розуміємо ми механізми цих маніпуляцій? Свідомо їх застосовуємо чи ні? Даючи поблажку собі щодо таких «дрібниць», як «джинса», як культура мови та мовлення, чи не руйнуємо ми довіру до своїх медіа?

Сьогодні Україна програла інформаційну війну принаймні на частині територій держави. Чи впевнені ми, що тут, поруч нас, ця війна не відбувається? І що ми робимо для того, щоб Україна в ній не програла?

Говоритимемо про це з Антоніною Кохан, начальником управління інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Сумської міської ради; Аллою Євграфовою, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри журналістики та філології Сумського державного університету; Віктором Бобиренком, експертом із гуманітарних питань.

До участі та розмови запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 12 червня, у четвер,  у  прес-залі обласного прес-клубу –  
м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 14:00.

Категорія: Анонси | Переглядів: 303 | | Теги: Віктор Бобиренко, Алла Євграфова, Антоніна Кохан | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: