Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Липень » 21 » Реально бачити, куди витрачаються державні гроші
14:03
Реально бачити, куди витрачаються державні гроші

Олег Медуниця18 липня у Сумському прес-клубі говорили про важливість постійного громадського контролю за використанням бюджетних коштів.

Народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ зазначив, що невдовзі в Україні відбудеться реформування у багатьох сферах державної політики, спрямоване на зменшення рівня корупції.

Особливу увагу Медуниця звернув на законопроект «Про відкритість використання публічних коштів» №2012а, де він виступив одним із співавторів. Закон отримав підтримку громадської ініціативи «Реанімаційний проект реформ».

Планується зробити онлайн-сторінку, на якій можна буде побачити, що відбувається з місцевим бюджетом. «У відкритому доступі мають опинитися не лише суми, які виділяються держустановам, а й те, як саме ці гроші використовуються розпорядниками», - зауважив депутат.

Іншими словами, громадський сектор зможе побачити скільки грошей виділено на заробітну плату в конкретній установі, скільки витрачається на комунальні послуги тощо.

На думку Олега Медуниці, саме через відкритість усіх процедур, активізується громадський контроль. І тоді не тільки зменшиться рівень корупції, а й легше буде притягнути до відповідальності усіх нечесних чиновників.

Анна Бятова
 

Категорія: Новини | Переглядів: 312 | | Теги: Олег Медуниця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: