Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Липень » 16

17 липня в обласному прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему «Сумські студенти – кращі в Україні за науковою діяльністю».

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студенти СумДУ вибороли 74 нагороди і вибороли перший показник серед усіх вишів України. Вони обійшли НТУ «Харківський політехнічний інститут» (2 місце) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (4 місце).

Про те, чому важливо розвивати студентську науку та як університет має допомагати молодим науковцям, розповість проректор із наукової роботи Сумського державного університету Анатолій Чорноус. Своїми успіхами в науковій діяльності, а також баченням перспективи молоді у науці поділяться студенти СумДУ Марина Шумакова – факультет електроніки та інформаційних технологій, диплом І ступеня, фізика; Любов Краснова - факультет економіки та менеджменту, диплом І ступеня, економіка сільського господарства та АПК; Валерія Біле ... Читати далі »

Категория: Анонси | Просмотров: 267 | Дата: 16.07.2014 | Комментарии (0)

17 липня в обласному прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему «Хай розквітне «Біла квітка». Анонс благодійної акції «Фундації регіональних ініціатив».

Сумська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» спільно з Сумською Торгово-промисловою палатою проводять обласну благодійну акцію «Біла квітка», що спрямована на популяризацію ручних робіт дітей інвалідів та на привернення уваги до проблем дітей, які мешкають у інтернатах. Акція відбудеться 31 липня. Як вона проходитиме та які завдання перед собою ставить, журналістам розкажуть організатори акції Аліна Познанська – художній керівник, Ірина Піддубна, Євген Бірченко та Лєонора Журавська.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 17 липня, у четвер, у прес-залі обласного прес-клубу – м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12:00.
 

Категория: Анонси | Просмотров: 306 | Дата: 16.07.2014 | Комментарии (0)