Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Депутати політичної партії «За Україну!» відвідали Суми
15:31
Депутати політичної партії «За Україну!» відвідали Суми
14 жовтня 2013 року народні депутати України Ксенія ЛЯПІНА, В’ячеслав КИРИЛЕНКО та Олег МЕДУНИЦЯ зустрілися в Сумському прес-клубі з журналістами, підприємцями та громадськими лідерами. 

Під час спілкування мова йшла про економічну ситуацію у країні, бюджетну систему, підприємництво. Зокрема, Ксенія Ляпіна наголосила, що криза у країні поглиблюється, відбувається стагнація, у прогнозах аналітиків – дефолт. Змінити ситуацію можна, вирішивши насамперед два ключові завдання: позбавитися, чи, принаймні, зменшити корупцію та захистити право власності. Це означає, що необхідно реформувати судову, правоохоронну та адміністративну системи.

За словами В’ячеслава Кириленка, наразі необхідно вирішувати соціальні питання, долати прірву між невеликою групою багатих людей і масою незаможних українців. «У кожного з нас немає сумніву, що владу Януковича необхідно міняти. В той же час ми маємо визначитися з кандидатом від опозиції, який буде послідовним в своїх діях, чесно реалізовуватиме свою програму, зокрема і в принципових питаннях збереження національної ідентичності», – сказав В’ячеслав Кириленко.
Категорія: Новини | Переглядів: 211 | | Теги: В'ячеслав Кириленко, Ксенія Ляпіна, Олег Медуниця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: