Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 22 » Відчуй себе справжнього у Тростянці!
14:55
Відчуй себе справжнього у Тростянці!

27-28 серпня 2016 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться вже 4-й міжнародний музичний фестиваль «СХІД-РОК». Унікальний цей фестиваль тим, що проводиться в середні фортеці XVIII століття Круглий Двір. Раніше він був амфітеатром, тому таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного. 

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим!  Вперше в України, гурт якій підкорів 6 континентів! Our Last Night - наш спеціальній гість із США! Разом з ними на двух сценах будуть відриватись: The HARDKISS, O.Torvald, Скрябін, Роллікс, Біла Вежа, Гражданін Топінамбур, Річі Колючій (Ramstain tribute) та багато інших. Загалом на фестивалі виступить 23 колективи серед яких традиційно будуть гості з Європи, у 2016 це – поп-панк група зі Швейцарії Uberyou, та канадці Fire Next Time.

Щороку СХІД-РОК дає можливість молодим колективам виступити на одній сцені з монстрами української рок-музики. Молоді групи проходять на фестиваль шляхом відбору. У 2016 році на 5 місць на сцені фестивалю претендувало більше 500 груп. 

Близько 7000 цінителів рокової музики та драйвового відпочинку відвідали «СХІД-РОК» у 2015 році.  

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у дендропарку Нескучне, сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та нчистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим Гротом німф.

Відчуй Себе Справжнього – слоган Схід-року й саме так позиціонує себе фест. Вся атмосфера фестівального дійства дає змогу відчути себе з ніг до голови справжнім, а найголовніше побачити навкруги ще з тисячі таких же щирих та добрих людей.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо окрім музичної складової йому є, що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П.І.Чайковський, «Алея закоханих» із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, дендропарк Нескучне з таємничим Гротом німф, і музей шоколаду і багато, багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки «Корона» та «Milka», печиво «Tuc» та «Oreo», бісквіти «Барні», каву «Jacobs», у місті буквально все із запахом шоколаду. 

Отож, Тростянець чекає всіх поціновувачів року, драйву, усіх любителів подорожувати та відкривати для себе нові казково-шоколадні міста у себе в гості наприкінці серпня!

Категорія: Анонси | Переглядів: 216 | | Теги: Тростянець, Схід-Рок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: