Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 06
7 листопада в обласному прес-клубi вiдбудеться презентацiя проекту Сумського обласного комiтету молодiжних органiзацiй (СОКМО) "Школа громадської активностi".

Проект спрямовано на пiдвищення професiйного рiвня активiстiв громадських органiзацiй, покращення комунiкацiї мiж ними та iнформацiйну пiдтримку громадських органiзацiй в малих мiстах Сумської та Харкiвської областей.

В рамках проекту будуть проведенi тренiнги для громадських активiстiв, форум громадських органiзацiй, конкурс мiнi-грантiв для органiзацiй малих мiст Сумської та Харкiвської областей. Також випускатиметься журнал "Спалах" i пiдтримуватиметься сайт "Мережi громадських органiзацiй малих мiст Пiвнiчно-Схiдної України".

Детальнiше про проект розкажуть голова СОКМО Георгiй Сахнюк, заступник голови СОКМО Наталiя Лучанiнова i переможець попереднього конкурсу мiнi-грантiв СОКМО Андрiй Букiн.

До участi запрошуємо всi ЗМI та представникiв громадських органiзацiй.

Засiдання вiдбудеться 7 ли ... Читати далі »
Категория: Анонси | Просмотров: 246 | Дата: 06.11.2013 | Комментарии (0)

7 листопада в обласному прес-клубі відбудеться презентація «Створення соціального порталу області або Рука допомоги нужденним дітям».

Метою створення соціального порталу області є координація дій по залученню засобів на лікування і реабілітацію дітей з сімей, які опинилися у важкій фінансовій ситуації. Учасники проекту намагатимуться об’єднати ресурси громадських організацій, преси і бізнесу для ефективної фінансової допомоги дітям. Сьогодні вже шість організацій приєдналися до цієї ідеї. А детально розкажуть про неї Борис Кулик, голова правління Сумського міського громадського об’єднання «Світоч» і Олександр Грінка, голова Спортивного клубу інвалідів «Фенікс».

До участі запрошуємо всі ЗМІ та представників громадських організацій. 

Засідання відбудеться 7 листопада, у четвер, у прес-залі обласного прес-клубу –
м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12.00.
Категория: Анонси | Просмотров: 245 | Дата: 06.11.2013 | Комментарии (0)