Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 12 » Презентацiя конкурсу Центру підтримки і розвитку родини «Калинове гроно» «ART-мама»
09:19
Презентацiя конкурсу Центру підтримки і розвитку родини «Калинове гроно» «ART-мама»
12 березня у Сумському прес-клубi вiдбудеться презентацiя конкурсу Центру підтримки і розвитку родини «Калинове гроно», що має назву «ART-мама».

Цей конкурс ініціювали самі мами – для мам. Тих, які через свої роботи хочуть розповісти про любов до дітей, про бажання миру в своїй країні; тих, у кого достатньо любові не тільки до своїх дітей, а й до тих, які втратили свою родину. Ініціаторки конкурсу та його майбутні учасниці: прийомні мами з Путивлю – Ольга Мартиненко та Інна Балашова, із Сум – Алла Мельник та з Конотопського району – Тетяна Тютюнник. До розмови долучиться і голова ЦПРР «Калинове гроно» Ніна Чернявська. Адже конкурс «ART-мама» - це чергова акція Клубу-музею матері, що діє в Сумах з 2009 року. Виставка творчих робіт мам Сумщини буде презентована у галереї «21» у рамках традиційного Тижня взаєморозуміння «Ми всі різні, але кожен із нас заслуговує поваги».

До участi запрошуємо всi ЗМI.

Презентацiя вiдбудеться у середу, 12 березня, за адресою: Покровська площа 13, прес-зала обласного прес-клубу.

Початок - о 12:00.
Категорія: Анонси | Переглядів: 425 | | Теги: Ніна Чернявська, Інна Балашова, Ольга Мартиненко, Алла Мельник, Калинове гроно, Тетяна Тютюнник | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: