Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 15 » Відкриття кабінету-музею історії розвитку електронної та офісної техніки
12:49
Відкриття кабінету-музею історії розвитку електронної та офісної техніки
15 січня о 15:30 в аудиторії № 3 головного корпусу (з годинником) УАБС НБУ відбудеться відкриття кабінету-музею історії розвитку електронної та офісної техніки.

Відвідувачі музею зможуть ознайомитися з такими розділами експозиції: обчислювальна техніка (технічні носії інформації, елементна база ЕОМ, перші види обчислювально-рахувальних пристроїв, перші ЕОМ в навчальному процесі тощо); офісна техніка (друкарські машинки, телефони, диспетчерські пункти і т.п.);

настінна інформація (портрети вчених-конструкторів обчислювальної техніки, ООТ в навчальному процесі, обчислювальна техніка минулого); технічні засоби навчання (діа-, кіно- та мультимедійні проектори, пристрої програмованого контролю знань); література (методичні та навчальні посібники, інструкційні матеріали); обчислювально-офісна техніка в УАБС (альбоми фотографій кафедр інформатики, обліку та аудиту, економічної кібернетики, фінансів, банківської справи); інформація про працевлаштування випускників УАБС (планшет з показом робочих місць у системі НБУ, планшет показу робочих місць у небанківській системі, наукова робота випускників УАБС НБУ).

Головна мета створення такого музею в економічному виші – наглядно продемонструвати прогрес у розвитку обчислювальної та офісної техніки (ООТ) у світі та нашій країні, показати, як прогрес змінив методи і форми навчального процесу, наблизивши його до виробництва, дозволив випускникам УАБС НБУ відчувати себе спеціалістами в обраній професії.

Ініціатор створення музею електронної та офісної техніки – в.о. ректора УАБС НБУ, професор Сергій Миколайович Козьменко. Концепцію музею розробляли проректор академії, професор Сергій В’ячеславович Лєонов та завідувач лабораторії кафедри економічної кібернетики Віктор Мартович Бурега. Збором експонатів на різних підприємствах і організаціях, де раніше були обчислювальні центри, займався В.М. Бурега. Свої пожертви також зробили викладачі, співробітники та студенти академії.
Категорія: Анонси | Переглядів: 226 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: