Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 21 » Журналісти Сумщини висловили незгоду з останніми «диктаторськими законами»
17:54
Журналісти Сумщини висловили незгоду з останніми «диктаторськими законами»
20 січня в обласному прес-клубі сумські журналісти заявили про свою позицію стосовно останніх законів, які вже встигли наректи «диктаторськими».

Метою прес-конференції стало залучення свідомої української спільноти до обговорення та активних дій у боротьбі за свободу слова.

З представниками преси спілкувалися автори звернення: редактор телеканалу АТБ Сергій АЛЕЩЕНКО, заступник головного редактора газети «Данкор» Владислав ІВЧЕНКО, головний редактор газети «Панорама» Євген ПОЛОЖІЙ, власний кореспондент газети «Україна молода» Алла ФЕДОРИНА.

Обговорювалися закони «Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо заочного кримінального впровадження» – № 3587, «Про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» – №3879.

«Дія цих законів виявиться згубною для кожного з нас, вони обмежують права та свободи громадян: свободу слова, свободу совісті, свободу зібрань, свободу переміщень, право на висловлення власної громадянської позиції.», – наголосив Владислав Івченко.

«Закони суперечать 2 пункту Кодексу журналістської етики, а саме служіння інтересам суспільства, а не влади», – підкреслила Алла Федорина.

«Прийняття та впровадження цих законів має на меті перетворити засоби масової інформації та журналістів на обслуговуючий персонал нині чинної влади, що унеможливлює об’єктивне висвітлення суспільно-політичного життя країни та зводить нанівець сам сенс професії журналіста», – наголошують у заяві автори звернення.

З огляду на це сумські мас-медійники закликають своїх колег та свідомих громадян України не визнавати й не виконувати ухвалені закони й долучитися до боротьби за свободу слова.

Людмила Герман
Категорія: Новини | Переглядів: 227 | | Теги: Алла Федорина, Сергій Алещенко, Євген Положій, Владислав Івченко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: