Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 5 » Програма візитів до Польщі для журналістів
16:43
Програма візитів до Польщі для журналістів
Польська недержавна організація Inicjatywa Wolna Białoruś (Варшава, Польща), Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (Львів, Україна) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів, Україна) оголошують відкритий конкурс на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі для українських журналістів та блогерів місцевих українських ЗМІ з центральних, східних та південних областей України.

До участі у конкурсі можуть подаватися журналісти та блогери місцевих українських ЗМІ із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей України і м. Києва.

За результатами конкурсу буде сформовано три групи по 15 осіб, кожна з яких матиме унікальну нагоду упродовж 6-денної поїздки до Варшави взяти участь в інформаційних семінарах з проблематики реформи місцевого самоврядування у Польщі та в Україні, тренінгах і майстер-класах з локальної та громадської журналістики, відвідати редакції важливих локальних ЗМІ та польських медіа організацій, зокрема заплановано відвідування редакції незалежного білоруського телеканалу Belsat TV, а також безпосередньо ознайомитись з роботою польських органів місцевого самоврядування.

Організатори покривають учасникам Програми журналістських візитів витрати на оформлення віз, страхування, проїзд, проживання і забезпечують переклад на українську мову під час лекцій, семінарів і офіційних зустрічей у Польщі.
Терміни навчальних візитів для груп українських журналістів та блогерів:
04.05 – 12.05. 2015 р.
25.05 – 02.06. 2015 р.
22.06 – 30.06. 2015 р.

Вимоги до кандидатів
Заявки на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі можуть подавати лише журналісти та блогери, які проживають та працюють у вказаних вище областях України, а також у місті Києві.
Обов’язкові формальні вимоги:
- вік: до 35 років;
- для журналістів: робота у місцевих ЗМІ;
- для блогерів: представлення ресурсів власної блогосфери;
- дійсний закордонний паспорт.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити Анкету (додається) та надіслати її з усіма необхідними додатками на адресу merydianlviv@gmail.com з копією на адресу rynok_8@ukr.net.

Останній термін оголошення – 20 березня 2015 року.

Веб-сторінка програми: https://ukrjournalism.wordpress.com

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до координаторів проекту в Україні за адресою: rynok_8@ukr.net, по телефону: (050) 5192006 або (066) 9059932.

***
Журналістські візити проводяться в рамках проекту «Українська Школа Журналістики», який реалізовує Inicjatywa Wolna Białoruś (Варшава) у співпраці з українськими партнерами Центром інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (Львів) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів) за фінансової підтримки Польсько-Канадської програми підтримки демократії Фундації Міжнародної Солідарності.
Категорія: Анонси | Переглядів: 190 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: