Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Тариф на проїзд у маршрутках 2,50: корупція чи провокування суспільних заворушень за сценарієм сепаратистів?
21:13
Тариф на проїзд у маршрутках 2,50: корупція чи провокування суспільних заворушень за сценарієм сепаратистів?
16 грудня у Сумському прес-клубі відбудеться прес-конференція ГО "Євромайдан" на тему: "Тариф на проїзд у маршрутках 2,50: корупція чи провокування суспільних заворушень за сценарієм сепаратистів?"

До участі запрошені:
Наталія СЕРДЮК - голова ГО "Євромайдан";
Євген ВИНОГРАДОВ - підприємець;
Олексій МАКАРЮК - начальник штабу ГО "Патруль";
Олександр ЛИСЕНКО - Сумський міський голова;
Іван БОРТНІК - заступник Сумського міського голови.

Питання вартості проїзду в сумських маршрутках, яке активно мусується з весни 2014 р., періодично призводить до сплеску громадського протесту та загострення суспільно-політичної ситуації в м. Суми. Влада міста в особі міського голови О.Лисенка та виконкому міської ради виявилася не здатною ефективно вирішити проблему транспортного забезпечення і протистояти тиску перевізників, які вимагають необґрунтованого підвищення тарифу. Чому виконком 1 грудня встановив, як обгрунтований, тариф у розмірі 2 грн., а 12 грудня – додав ще 50 коп.? Що за цим стоїть: корупція в органах влади чи провокування суспільних заворушень за сценарієм сепаратистів? Як сум’янам захистити свої законні права і своє місто? Про все це йтиме мова на зустрічі з активістами ГО "Євромайдан".

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Прес-конференція відбудеться 16 грудня, у вівторок, у прес-залі обласного прес-клубу - м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 14:00.
Категорія: Анонси | Переглядів: 197 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: